ponuras/ Sierpień 3, 2018/ RUCH DROGOWY

korytazzycia.pl

Korytarz życia

Czym jest? Miejscem dla służb ratunkowych pomiędzy pasami ruchu. Zasada formowania jest ukazana na rysunku powyżej. Należy zostawić miejsce między dwoma pasami najbardziej skrajnymi do lewej. O ile jest to możliwe oczywiście.

Nie utrudniaj przejazdu

Widzisz że korytarz życia się formuje? Dostosuj się do innych! Jazda środkiem czy to naprzód, czy zawracanie (na autostradzie, drodze ekspresowej, z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych, w warunkach, w których mogłoby to zagrozić bezpieczeństwu ruchu na drodze lub ruch ten utrudnić – JEST ZABRONIONE!) utrudnia służbom ratowniczym dojazd do poszkodowanym.


I Ty możesz zostać bohaterem i pomóc uratować życie

Ruch na drodze zwalnia i zaczyna się zatrzymywać? Zjedź do krawędzi jezdni. Zostaw sobie miejsce żeby ewentualnie zjechać. 
Jesteś świadkiem zdarzenia? Nakaż innym jego uformowanie i przystąp do -> udzielania pomocy.

 KORYTARZ – ŻYCIA!!! WŁĄCZ – MYŚLENIE!!!, z którym wejdziemy w świat Internetu aby dotrzeć do wszystkich, aby każdy zdał sobie sprawę jakim ważnym zagadnieniem jest pojecie KORYTARZ ŻYCIA! Aby każdy z nas zapamiętał o co w nim chodzi i pomógł nam stojąc w korku ratować ludzkie życie i zdrowie bo każdy właśnie z nas może być bohaterem!

korytarzzycia.pl

Podaj dalej

Ułatwiajmy sobie życie nawzajem. Dla służb największym wrogiem jest czas. Pomóż im z nim walczyć i zjedź z drogi, ułatw im zadanie.

Share this Post